Zarabianie w internecie – Moja historia

Stwierdziłem, że nieco opisze moja historię… jak wyglądało moje zarabianie w internecie.

Pierwszą taką moja inwestycją był obiecujący program Banners Broker gdzie kupowaliśmy tzw. panele o różnej wartości, które wypracowywały zysk. Były one różne zależne od panelu. Nawet nieco promowałem ten program i  nagrałem kilka filmików.

Niestety płynność tej firemki została zachwiana. Zaczęli kombinować, zmieniać politykę zarabiania. Dodano różne obowiązki do wykonywania. Jakaś instytucja doczepiła się zarządu itd. Program padł. Znam ludzi, którzy zainwestowali wiele pieniędzy i czasu w ten projekt. Ja miałem tyle szczęścia, że zdążyłem w chyba  w ostatnim momencie zamówić ich kartę płatniczą i wypłacić mój wkład :)

Potem był kolejny nieudany Profit clicking. Podobna historia. Tylko tutaj była strata z mojej strony. Niewiele włożyłem więc tak nie płakałem:)

zarabianie w internecie

Następnie programik który płacił za wykorzystywanie mocy obliczeniowej procesora w komputerze. Niestety nie pamiętam nazwy. Przestał płacić po czasie. Na tym chyba zarobiłem 20$ z kawałkiem :).

Złota firma – Emgoldex (teraz zmieniła nazwę) MLM oparty o kupno sztabek złota. Na początku ludzie się rzucali. Zainwestowałem sporo bo niecałe 3000zł. Tym razem jednak się udało. Zamknąłem tzw. stół i 10 000 zł przyszło mi na konto. Pierwszy sukces i wiara, że się da. jednakże dzisiaj ten MLM stoi. Spora inwestycja odstrasza ludzi. Tym bardziej polaków a rynek się nasycił. Nie mniej myślę, że potencjał tam dalej jest.

W między czasie klikałem w reklamy w Libertagia. Kupiłem tam srebrny pakiet. Coś podobnego do dzisiejszych revenue share. Wypłaciłem sobie trzy wypłaty po średnio 800 zł. Całego wkładu nie odzyskałem. Wkład pochodził z zysków z Emgoldex, wiec nie zabolało aż tak.

I największa porażka. Assets Integrity. 6700 zł wkładu. Wszystko stracone. To już zabolało. Program bez żadnego produktu. Inwestujesz i czekasz. Nigdy więcej takich programów…Czysty HYIP Ponzi.

Na dzień dzisiejszy wychodzę powoli z My Advertising Pays z zyskami (i mam nadzieję ,że zdążę wyjść całkiem :)) Jeżeli tak będzie to mniej więcej potroiłem wkład. Podobnie z HQ Revshare, gdzie też podwoiłem wkład i już go wyciągnąłem. Tam dalej reinwestuje chodź wygląda na to, że program ostatnio mocno się zachwiał. Do tego promocja All In One Profits – konkretnej firmy MLM z konkretnym produktem wirtualnym z której też już mam pieniądze.

Także jak widzisz… wzloty i upadki. Doświadczenie się zbiera i pewne wnioski, którymi dziele się z Tobą na tym blogu.

Zarabianie w internecie – kilka wniosków i zasad:

1.Nie wchodź jak nie ma jakiegoś produktu tylko sama “struktura” lub “matryca”.

2. Zbyt wysokie obiecywane zyski to czerwona lampka

3.Zainwestuj tyle, abyś mógł się pogodzić z ewentualną stratą.

4.Dywersyfikuj. Nie tylko internet. Zainteresuj się innymi inwestycjami jak np. fundusze inwestycyjne, akcje itp.

5.Miej  z góry ustalony plan. Za ile wejść i kiedy oraz kiedy wyjść. Ile konkretnie chcesz wyciągnąć zysku? Nie zakładaj ,że program będzie istniał wiecznie.

Pozdrawiam!

Jak Stworzyć Piekielnie Skuteczny Biznes Online Stosując Najnowsze Strategie? Sprawdź!!

3red-arrows-pointing-down-handwritten

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>