Zakładaj ,że stracisz!

Być może  nie spotkałeś się z tym wcześniej ,ale podejście mentalne do inwestycji typu “zakładaj ,że stracisz” jest paradoksalnie bardzo dobre! Dlaczego? Już tłumaczę:

Zakładaj ,że stracisz!

-Nie tworzysz emocjonalnej presji, że MUSISZ zarobić , bo przecież włożyłeś swoje ciężko zarobione pieniądze. W biznesie nie ma gwarancji i musisz zacząć myśleć jak przedsiębiorca

-Podejście do tych pieniędzy jest takie samo jak do pieniędzy ,które wydaliśmy na imprezę, hazard czy też szeroko pojętą zabawę i rozrywkę. Czy płakaliśmy nad wydaniem tych pieniędzy? Nie, gdyż dobrze się bawiliśmy! Kupno czegokolwiek jest stratą kasy w 100%! Warto o tym pamiętać. Z drugiej strony inwestując kupujemy “potencjał zysku”

-Przy takim podejściu raczej nie będziemy wkładać naszych ostatnich pieniędzy przeznaczonych na życie tudzież budżet domowy :)

-Nie będziemy spychać naszej odpowiedzialności finansowej na kogoś innego. To my zawsze podejmujemy decyzje i jesteśmy świadomi ryzyka.

-Nie będzie nas tak mocno kusiło ,aby te pieniądze wypłacać, gdyż potrzebujemy kupić jakiś pierdół jak nowe buty ,torebkę, samochód…przecież te pieniądze już “straciliśmy” a tak naprawdę pracują i przyniosą nam (być może) nowe i potem te kolejne i kolejne….więc póki pracują nie powinni dla nas istnieć i damy im czas na wzrost np. po przez procent składany

“Bogactwo zaczyna się w głowie a nie w portfelu”

Kluczowa jest tutaj odroczona gratyfikacja. Niemniej jednak, aby nie popaść w skrajność, warto oczywiście czasem się nagradzać. W momencie kiedy dla przykładu zyskamy określoną z góry sumę czystego zysku.Wszystko jest tu zależne od naszej strategii i efektów. Nagroda to wypłata plus kupno czegoś…byle nie za drogiego . To już kwestia indywidualna.

Jeżeli zastanawiasz się w co teraz warto inwestować w internecie -zapraszam do zakładki ZARABIAJ ZE MNĄ!

Jak zyskać nawet 500 zł bez wkładu własnego? Poznaj najlepszą metodę i Sprawdź teraz!!

3red-arrows-pointing-down-handwritten

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>