Wielobranżowa dywersyfikacja online

Ciekawy tytuł? O co chodzi? Pokrótce możemy zrobić bardziej rozsądna dywersyfikacje już w samym tylko internecie. Jak wiesz (albo jeszcze nie) mamy różne programy zarobkowe w internecie i dzielą się one na pewne grupy. oto i one:

Revenue share – czyli program dzieli się zyskami z reklam z użytkownikami (średnio 10% miesięcznie) i tutaj mamy wymóg klikania danej ilości reklam dziennie. Przykład: MXWorld

Kryptowaluty – Program opiera się na grupowym kopaniu kryptowaluty bitcoin poprzez inwestycje w sprzęt który ją generuje. Dla przykładu program “Bitcoin Club” . Pasywny dochód w pełni

Programy typowo inwestycyjne – Inwestują nasze środki w różne aktywa jak np. forex, akcje, reklamy internetowe, kryptowaluty. Również pasywny dochód w pełni.

Crowdfunding i matryce – Programy działające na zasadzie darowizm i polecania. Nie mam z tym doświadczenia więc więcej nie napiszę :)

Inne – Program Recyclix, który daje nam możliwość zarabiania na…przerabianiu śmieci w granulat. Tutaj można zarobić 14% miesięcznie. Nieźle co? :) Jeżeli zainteresował Cię ten program to zapraszam do kontaktu ze mną. Mój ID przy rejestracji to 7E9A-F1E4-4E20

dywersyfikacja online 

Rozsądnym podziałem inwestycji nie jest inwestowanie w 3 programy typu revenueshare czy kryptowaluty ale w 3 gdzie każdy jest z innej “grupy”.

Jeszcze lepszą dywersyfikacją minimalizującą ryzyko jest inwestowanie trochę w internecie, trochę w złoto i powiedzmy w nieruchomości dla przykładu gdy mówimy o dużych graczach.

Nie zapominajmy o innych ważnych zasadach które zmniejszają ryzyko naszych działań jak plan działania, zaufane kontakty, własna ocena sytuacji w danym programie i po prostu zdrowy rozsądek:)

Pozdrawiam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>