Szał zarabiania!

Przychodzi taki czas, że w końcu zaczynami zarabiać w internecie. Chcemy uczcić, że nasza metoda zarabiania zadziałała. Zazwyczaj oznacza to wydanie prawie wszystkich zarobionych pieniędzy na głupoty. Zrobimy imprezę i przepijemy zarobek :)

Trzeba pamiętać, że dochody z różnych programów Revenue Share czy MLM nie są dochodami Liniowymi. Co to oznacza?Nie mamy płacone regularnie za jakąś ilość wykonanej pracy. Po paru miesiącach nasze zarobki mogą znacznie spaść. Powody mogą być różne. Ktoś odchodzi z biznesu ( z naszej struktury) program revenue share ma problemy z wypłatami oraz my sami trochę się rozleniwiamy i mniej pracujemy nad rozwojem biznesu.

Nie możemy mówić o czystym dochodzie pasywnym w momencie, kiedy pojawiają się zyski. Bardziej stabilny dochód pasywny uzyskujemy dopiero po znacznie dłuższym czasie, kiedy mamy naprawdę wielka i stabilną strukturę ( w przypadku firmy MLM).

szał zarabiania!

Moja rada: Utrzymuj tempo pracy zawsze na wysokich obrotach. Czy zarobisz 5 zł czy 500 zł. Tempo musi być takie same!

Ponadto staraj się inwestować zarobione pieniądze w Siebie. W swoją edukację, szkolenia, płatne metody promocji i marketingu.

Nie przepijaj natychmiast! Pokaż nieco więcej cierpliwości a nagroda będzie znacznie lepsza. Może za pół roku, może za rok. Jeżeli wiesz co robisz i masz plan to warto mieć takie podejście.

Warto wspomnieć o pewnym prawie psychologicznym – Im więcej zarabiamy tym więcej wydajemy. Staraj się regularnie łamać to prawo i nie zwiększaj od razu drastycznie swoich wydatków tylko dlatego, że cię stać, gdyż może to być zgubne i na pożyczkach się skończy oraz minusie na koncie :)

“Nie popadaj w euforię. Może być ona równie niebezpieczna co frustracja spowodowana brakiem wyników”

Jak Stworzyć Piekielnie Skuteczny Biznes Online Stosując Najnowsze Strategie? Sprawdź!!

3red-arrows-pointing-down-handwritten

Zgadzam się z Polityką Prywatności

 

Zapisz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>