Skuteczne Pozyskiwanie Poleconych

Przedstawię Ci cztery sprawdzone metody pozyskiwania poleconych do internetowych biznesów i programów.

Pierwsza metoda to pewnie znane większości ludzi blogowanie. Prowadząc swój blog tworzysz swoją markę i wizerunek w sieci, dzięki czemu ludzie lepiej Cie poznają i ufają co przekłada się na większe prawdopodobieństwo przyszłej współpracy czy sprzedaży produktu.

Ponadto dzięki blogowi tworzymy wartościową treść. Przy dobrym pozycjonowaniu tworzymy wysokiej jakości ruch organiczny na naszą stronę, dzięki czemu mamy lepszy zasięg do osób, które interesują się tym samym co my. Wielu początkujących adeptów e-biznesu niestety nie bloguje przez co wiele tracą. Oczywiście ta metoda wymaga cierpliwości, aby blog przynosił efekty i dobrze się wypozycjonował. Nie od razu Rzym zbudowano:)

Na blogu możemy umieszczać co chcemy i kiedy chcemy. Nie ogranicza nas żaden regulamin jak to może mieć miejsce na portalach społecznościowych czy Youtube. Ponadto płatna reklama swojego bloga też jest skuteczniejsza.

 

Druga metoda to tworzenie sieci kontaktów. Jeżeli znamy już z wcześniejszych czasów ludzi z którymi współpracowaliśmy np. przy przeszłych podobnych biznesach to warto im przedstawić bieżący, którym się zajmujemy. Znajomi nas znają, więc chętniej dołączą. Warto taką sieć powiększać na bieżąco poprzez facebook i inne portale. Więcej o takim marketingu tutaj i tutaj

Zastanów się też do kogo warto odezwać się po za internetem. Czasem zapominamy o ciekawych kontaktach, których nie koniecznie mamy w sieci.

 

Kolejna metoda to budowa listy mailingowej. Zbieramy e-maile zainteresowanych ludzi ( subskrybentów) poprzez stronę przechwytującą tj. landing page. Można to robić poprzez bloga umieszczając w odpowiednim miejscu formularz lub banner i na grupach na facebook lub korzystając z płatnych metod. Jest wiele możliwości.

Po zapisie osoba taka otrzymuje na skrzynkę pocztową różne wartościowe materiały przygotowane przez nas. Może to być jakiś film, ebook w pdf kurs którego każda cześć to kolejny e-mail a na końcu możemy przedstawić nasz płatny produkt, ofertę lub prezentacje biznesu. O tym jak prowadzić taką listę dowiesz się tutaj.

 

Czwarta metoda to video marketing oparty zazwyczaj o portal Youtube. Tutaj wrzucamy na kanał swoje video nt. rozwoju osobistego czyli poradniki wszelkiej maści, prezentacje naszych biznesów oraz nasz lifestyle jako dodatek. Przy wrzucaniu nowego video pamiętamy o dobrym pozycjonowaniu… czyli musimy zadbać o odpowiedni tytuł, który jednocześnie będzie słowem kluczowym, odpowiedni opis  w którym jest to słowo kluczowe.

Warto też wstawić niestandardową miniaturkę, która przyciąga oraz zachęcać widzów do subskrypcji kanału i komentowania. Temat optymalizacji video oczywiście nie jest tutaj wyczerpany. Zachęcam do pogłębiania wiedzy o każdej z tych metod.

Pozdrawiam Tomasz

Jak Stworzyć Piekielnie Skuteczny Biznes Online Stosując Najnowsze Strategie? Sprawdź!!

3red-arrows-pointing-down-handwritten

Zgadzam się z Polityką Prywatności

 Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>