Reklama na facebooku (facebook ads – like)

Reklama na facebooku oferuje od jakiegoś czasu fajną opcje promocji, dzięki której możemy uzyskać znacznie większy zasięg naszej strony czy postu za te same pieniądze, niż jakbyśmy płacili za wyświetlenie czy same kliki na nasz fanpage.

reklama na facebooku

Skuteczna reklama w internecie

Zanim przejdziesz dalej – poznaj więcej porad nt. facebook ads

Metoda ta to wariant płatności w reklamie za polubienia (like) . Dlaczego to jest takie dobre? Nie płacimy za to ,że ktoś odwiedzi naszą stronę lub że kliknie w link, czy zarejestruje się na nasza listę adresową. To wszystko jest za darmo. Płacimy tylko i wyłącznie za like. W praktyce oznacza to, że może wejść na stronę parę tysięcy osób  a my zapłacimy powiedzmy tylko 6 zł bo mieliśmy dwa albo trzy polubienia (cena za like różnie się ustala w systemie reklamy i to tez jest kwestia testowania i optymalizacji). Reklama internetowa tego typu to świetne rozwiązanie oszczędnościowe lub dla biznesów o niskiej marży Więcej o tej formie reklamy w internecie w tym filmie autorstwa Daniela Bossy:

Dołączając do mojego teamu otrzymasz panel z wieloma poradami video nt. tworzenia skutecznej reklamy na facebooku i nie tylko. Zapraszam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>