Programy Revenue Share

Programy Revenue Share to swojego rodzaju internetowe platformy reklamowe. Kupuje się  w nich tzw. paczki reklamowe ,które zawierają zazwyczaj paręset wyświetleń twojej strony, bannera i tekstu. Ponadto istnieje w tego typu programach tzw. podział zysku co oznacza, że jeżeli kupujesz paczkę za 5$ to zwraca ci się po jakimś czasie ten koszt…w dodatku z nawiązką np. 7,50$

A więc zyskujemy tu podwójnie. Raz ,że możemy reklamować swojego bloga, biznes, strony przechwytujące i pozyskiwać ludzi zainteresowanych czyli subskrybentów na naszą listę adresową a w końcu partnerów czy klientów to jeszcze przy okazji de facto zarabiamy. Mamy możliwość “re-inwestowania” zwróconych zysków. Pojawia się tu mechanizm procentu składanego. Im dalej reinwestujemy tym zyski są coraz większe. Możemy po jakimś czasie wypłacić nasz wkład i kupować paczki dalej ,aby pracowały na coraz wyższej skali (gdyż paczek jest coraz więcej). Niemniej jednak należy mieć świadomość, że programy nie gwarantują wiecznego zwrotu z zyskiem i zawsze trzeba liczyć się z istnieniem ryzyka.

Dlatego też powinniśmy wybierać taki program Revenue Share , w którym czysty zysk nie jest zbyt wysoki np. 5 do 10%, kiedy mówimy o paczkach za 50$ lub zysk 50% kiedy mówimy o paczkach za 5$. Program powinien być w miarę młody. Powinien obsługiwać sprawdzony procesor płatności, czyli dla przykładu Paypal. Powinna też istnieć blokada wypłacania wszystkiego od razu czyli  możemy wypłacić 80% z zarobków a reszta przeznaczana jest na re-inwestycje. Zapobiega to wylewowi zbyt dużej gotówki z programu.

 

Każdy program w swoim regulaminie przestrzega, że zyski z reklam NIE SĄ gwarantowane.

Co do samych narzędzi jakie możemy zakupić to fajnie, kiedy program ma wyświetlenia stron, bannerów, tekstów oraz tzw. rotatory i pop-up’y. To ostatnie to pojawiające się okienko z reklamą kiedy jesteśmy zalogowani na platformie. Są to nowości i są skuteczne.

platformy reklamowe

Niektóre programy nie wymagają inwestycji , aby zacząć zarabiać. Możemy skupić się na klikaniu płatnych linków. Oczywiście na jednym kliku zarabiamy ułamki centa, więc jest to długa droga….ale w połączeniu z intensywnym polecaniem i zdobywaniu referali (poleconych)  możemy również osiągnąć fajny efekt finansowy, ponieważ zarabiamy od ich zarobków w dodatku na kilku poziomach. Zakup paczek plus polecanie daje niesowite możliwości finansowe.

Co do skuteczności samych platform…Twoje reklamy oglądają ludzie , którzy również coś reklamują i chcą coś sprzedać. A więc nie ma tu jakiejś super skuteczności. Zazwyczaj aby mówić o efektach, musimy zainwestować większą sumę w paczki reklamowe. Nie mniej jednak jest to kolejny fajny kanał płatnej reklamy w internecie.

Zapraszam do działu “Zarabiaj ze mną gdzie prezentuję wybrane prze ze mnie programy na tą chwilę


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>