Polityka Prywatności


1. Zapisując się na newsletter, zostajesz wpisany na listę i akceptujesz jednocześnie wszystkie punkty jej polityki prywatności.

2. Dane, które podałeś, służą jedynie do tego aby nasz kontakt mailowy był w miarę możliwości jak najbardziej spersonalizowany.

3. Twój zapis na listę oznacza, że wyrażasz zgodę, żebym wysyłał do Ciebie informacje w postaci Maili na podany przez Ciebie adres mailowy.

4. Możesz być pewien, że nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępniam ani nie sprzedam Twoich danych, które mi podałeś.

5. W każdej chwili możesz się wypisać z listy. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że nie będziesz otrzymywał ode mnie żadnych informacji.

6. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w Polityce Prywatności.

7. Zastrzegam sobie również prawo do wysyłania niezapowiedzianych emaili zarówno informacyjnych jak i reklamowych.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Stworzone tutaj informacje służą temu, aby pomagać w budowaniu własnego samorozwoju czy wiedzy na dany temat określony w kursie.

Jednocześnie informuję, że rady zawarte w kursie nie będą jednakowo efektywne dla każdego. W związku z tym każdy kto zdecyduje się na wzięcie udziału w tym kursie, powinien dokładnie przeanalizować zawarte w nim informacje i skonfrontować je z własnym przypadkiem.

Tomasz Szymański