O mnie / kontakt

10579224_4473179643652_1958901009_nCiekawy świata od dzieciństwa. Kreatywny indywidualista. Chwilami zabawny do bólu. Mimo przeciwności cały czas brnie do przodu ze swoim rozwojem osobistym.

Jest autorem kursów internetowych traktujących o rozwoju osobistym. Teraz skupia się właśnie na tej dziedzinie a wiedza, którą nabywa, pragnie przekazać innym.

Uważa, że najważniejszą chwilą jest zawsze “tu i teraz”. Jest również przekonany że bez hobby życie byłoby martwe. Dlatego też jego pasją jest tworzenie muzyki i ciągłe doskonalenie tej dziedziny.W świecie muzycznym działa jako Nerious.

Przeczytał wiele wspaniałych książek jak “Potęga teraźniejszości” Eckharta Tolle czy “Bogaty Ojciec Biedny ojciec” Roberta Kiyosaki’ego. Nastawiony na pomoc innym, gdyż uważa, że takie podejście zawsze zwraca się z nawiązką.

“Nie poznajemy życia, My je tworzymy.”

 

O stronie

Blog Druga pensja nie jest kolejną stronką o zarabianiu w internecie. Mam zamiar zamieszczać tu szeroko pojęte informacje dla każdego,  kto chciałby działać w sieci w bardziej poważny sposób.

Mam na myśli tworzenie swojego wizerunku, działalność w konkretnych firmach MLM czy programach partnerskich, sprawy technicznie jak prowadzenie bloga, tworzenie skutecznej strony przechwytującej (squeeze page/landing page), budowanie listy adresowej, copywriting  a kończąc na rozwoju osobistym i aspektach psychologicznych jak odpowiednia mentalność w tego typu działalności itd.

Moja historia – zarabianie w internecie

Kontakt:

E-mail: tomasz_szymanski@vp.pl

Skype: bugsyy

Mój profil na facebook

Moja Muzyka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>