Dywersyfikacja w Revenue Share

Wracamy do tematu programów Revenue share. Generalnie wylewa się ich tyle ile grzybów po deszczu:)

Jeżeli mamy trochę oszczędności to warto pomyśleć nad ulokowaniem gotówki w kilku programach tego typu. Optymalnie myślę to ilość trzech różnych programów. Jakie polecam na dzień dzisiejszy? Na pewno te nieco nowsze jak Future Ad Pro, Traffic Monsoon oraz MX chociaż My Advertising Pays mimo tego ,że jest najstarszy dalej się świetnie trzyma i rozwija.

Po co rozdzielać kasę na kilka programów?

Uważam, że zawsze lepiej dmuchać na zimne, bo nie możemy ślepo ufać ,że te programy będą wieczne. Ponadto jak to Warren Buffet kiedyś rzekł: “Nie wsadza się wszystkich jajek do jednego koszyka”. Jeżeli z jednym coś będzie nie tak to mamy jeszcze dwa, które świetnie prosperują i w razie czego minimalizujemy potencjalną stratę. Pamiętaj też, aby nie być  naiwnym i mieć plan działania.

Tak jak wcześniej wspominałem.Zakup adpaczki nie jest stricte inwestycją. Kupujemy usługę i program  nigdy nie gwarantuje podziału zysków. Robi podział póki może sobie na to pozwolić.

Zrób pewne założenia.

Program typu revenue share istnieje na rynku średnio 2 lata. Taka jest moja opinia. Jest taki, który ma już 3 lata a są i takie, które mają rok i są to te najbardziej rozpoznawalne.Nie mniej jednak to znacznie dłużej niż typowa piramidka typu HYIP czy “Ponzi”. Także pamiętaj – jak ktoś Ci mówi, że program to “biznes na lata” no to ten ktoś próbuje Cię oskubać z kasy. Ja chcę być transparentny i uczciwy i zawsze mówię od razu o ryzyku.

Osobiście  na początku  proponuję, aby nowa osoba wpłaciła niewiele np.100-200 dolarów ,aby się z tym oswoiła, zapoznała a potem niech doda podobna sumę do kolejnych programów.

Wysokich zarobków!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>