3 oznaki, że osiągniesz sukces w dowolnej dziedzinie

Jakie są 3 oznaki, że osiągniesz sukces (niekoniecznie finansowy) ? Możesz się zdziwić, ale nie będzie to ani talent ani duża ilość pieniędzy na początku swojej drogi :) Ludzie mają tendencję do szukania niezwykłych i złożonych metod działania lub do usprawiedliwiania się ,że “ja przecież nie mam talentu”… tak nam podpowiada umysł. Oznaki te są dość…przyziemne. Oto i one:

osiąganie celów, 3 oznaki, że osiągniesz sukces

1.Szybkość implementowania (wdrażania) nowych rzeczy i rozwiązań

Ludzi cechujący się determinacją czy też najzwyklejszym “wkurwieniem” szybko absorbują nowe informacje, porady i wskazówki i jeszcze tego samego dnia po prostu wdrażają je w życie.Nie ma “zrobię to jutro”. Robię to natychmiast! Ready? Action! Możesz sobie pomyśleć czy taka szybkość nie wiąże się z bezmyślnym emocjonalnym działaniem? To trzeba rozgraniczyć. Zbieram dokładnie informacje, analizuje i bez zbędnego nadmiernego myślenia – działam. i już:) Mamy szybkie działania i szybkie rezultaty .

2. Umiejętność działania mimo uczucia niepewności

Jeżeli zbyt długo będziemy się zastanawiać nad wykonaniem czegoś  to umysł postara się o to, aby temat przesuwać w czasie i tworzyć wymówki czy usprawiedliwiać ,że ta idea nie jest jeszcze “perfekcyjna”. Lepiej coś sprawdzić konkretnie i szybko otrzymać feedback, czyli efekty lub ich brak, aby wyciągnąć wnioski. Nie tracimy bezcennego czasu.

3.Wycenianie swojego czasu

Kiedy uświadomisz sobie ,że każda minuta twojego czasu może mieć jakąś wartość, ponieważ czas mamy ograniczony wszyscy bez wyjątku, to nagle znajdziesz w sobie motywację, aby tej minuty nie marnować. Uważasz, że godzina Twojej pracy jest warta 10 zł ? 20 a może 50 zł? A co jeżeli masz pewne umiejętności, których do końca nie jesteś świadomy a które spowodowałyby ,że godzina Twojego czasu warta będzie 200 zł? Wtedy być może nie będziesz marnował tyle czasu na bezsensowne przeglądanie facebook (chyba ,że robisz marketing:)) czy na oglądanie seriali.

Reasumując – jak osiągnąć sukces ? Wykonać CUD, czyli Czas Unieść Dupę:)

 

Jak Stworzyć Piekielnie Skuteczny Biznes Online Stosując Najnowsze Strategie? Sprawdź!!

3red-arrows-pointing-down-handwritten

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>